USŁUGI PIELĘGNIARSKO – POŁOŻNICZE

Świadczymy profesjonalne usługi pielęgniarskie,
położnicze iopiekuńcze na terenie Warszawy i okolic
z dojazdem do domu Pacjenta.

Więcej informacji:

www.pielegniarsko-poloznicze.pl

Specjalistyczna praktyka lekarska dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej działająca w Poznaniu, zajmująca się profilaktyką oraz szeroko pojętą diagnostyką i leczeniem schorzeń z zakresu ginekologii i położnictwa

Więcej informacji:

www.ginekolog-jkrygowska.pl

Portal e-trener.tv to wiedza i ćwiczenia dla kobiet w ciąży.
Wiele ciężarnych kobiet często nie ma możliwości lub dostępu do zajęć dla przyszłych mam.
Dzięki naszym filmom treningowym, dajemy każdej kobiecie w ciąży, możliwość zadbania
o swoje zdrowie i kondycję bez wychodzenia z domu.

Więcej informacji:

www.e-mama.tv

Marka LOVI tworzy produkty zapewniające dzieciom zdrowy rozwój od pierwszych dni i stanowiące niezbędną pomoc dla aktywnej rodziny. Wspólnie z wybitnymi lekarzami z dziedziny neonatologii i neurologopedii LOVI opracowuje nowe rozwiązania, testowane następnie w badaniach medycznych i użytkowych.

Więcej informacji:
www.lovi.pl
www.szkolakarmienia.pl

NIVEA Baby to seria kosmetyków do pielęgnacji niemowląt. Są to kosmetyki hipoalergiczne i zawierają tylko niezbędne składniki do pielęgnacji skóry.

Więcej informacji:
www.nivea.pl

Muzyka bobasa została specjalnie skomponowana dla niemowląt od 0 do 36 miesiąca oraz dla kobiet w ciąży.

Więcej informacji:
www.muzykabobasa.pl

4KIDS to firma działająca od wielu lat, której celem jest dostarczanie wysokiej klasy produktów dla dzieci. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem uznanych producentów zagranicznych  w tym Bugaboo, Mamas & Papas, Bebe-Jou, Nuna, Picci oraz autoryzowanym sprzedawcą marki Stokke.

Nasz sklep firmowy i dynamicznie działające sklepy internetowe zapewniają najwyższy poziom obsługi. Doskonale przygotowany personel chętnie służy swoją wiedzą i pomocą przy wyborze dokonywanym przez Rodziców.

Więcej informacji:

http://4kids.com.pl
http://www.bugaboo.pl
https://www.mamasandpapas-polska.pl/
http://www.nuna.com.pl/

Sklep firmowy:

ul. Józefa Marcika 27, Kraków
tel. 668 011 571

PRO CREATIVE to indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska zajmująca się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób z zakresu ginekologii i położnictwa.

Więcej informacji:
www.pro-creative.pl

Centrum Leczenia Niepłodności GAMETA – Klinika, w której praca zespołu doświadczonych specjalistów dała radość i szczęście kilku tysiącom niepłodnych kobiet i mężczyzn, pomagając im w cudzie poczęcia. Dzięki ścisłej, wieloletniej współpracy z ośrodkami francuskimi i amerykańskimi, Gameta gwarantuje swoim pacjentom procedury będące na najwyższym światowym poziomie.

Więcej informacji:
www.gameta.pl

Magazyn DOBRA MAMA tworzony jest z myślą o wszystkich, którzy planują powiększenie swojej rodziny. Przyjazne i rzetelne opracowanie, tworzone przez sztab znakomitych specjalistów branż okołoporodowych – lekarzy ginekologów, położnych, dietetyków, psychologów, pozwoli na dobre przygotowanie się par do roli dobrych rodziców

Więcej informacji:
www.dobra-mama.pl

ZdrOva Praktyka Ginekologiczna – Wykonujemy badania prenatalne płodu.

Więcej informacji:
www.ginekolog.com

Beauty Mama to więcej niż szkoła rodzenia.Prowadzimy spotkania szkoły rodzenia, ale również zajmujemy się masażem w okresie macierzyństwa i kosmetyką w ciąży. U nas także wypożyczysz lub kupisz laktator i inne produkty dla mam. Konsultacje laktacyjne i wizyty domowe położnej.

Więcej informacji:
www.beautymama.com.pl

Permo – prowadzimy program ćwiczeń fizycznych dla kobiet w okresie ciąży. W czasie ćwiczeń nauczysz się metod relaksacji i oddychania w czasie porodu. Zapraszamy również na program Aktywna mama przeznaczony dla kobiet po ciąży – ćwiczenia z dziećmi od drugiego miesiąca życia.

Więcej informacji:
www.permo.pl

Katarzyna Piwecka Fotografia ciążowa i dziecięca Poznań.

Oferujemy:

  • – sesje ciążowe
  • – sesje niemowlęce
  • – sesje dziecięce
  • – sesje rodzinne
  • – sesje indywidualne

Więcej informacji:
www.katarzynapiwecka.pl

Przychodnia Babka Medica to prywatne Centrum Medyczne dla Kobiet działające w Warszawie od 2005 r.

Więcej informacji:
www.babkamedica.pl

Dzieciolandia  to Aktywna Szkoła Rodzenia z Doulą, Kącik Matki i Fabryka Niań.

Więcej informacji:
www.dzieciolandia.waw.pl

Centrum Nowoczesnego Rodzicielstwa „Z kapusty do chusty” to kompleksowa opieka nad rodziną: szkoła rodzenia, poradnia laktacyjna, usługi opiekuńcze nad noworodkiem i małym dzieckiem, szkolenia dla rodziców, położnych oraz dzieci i młodzieży.