• Działamy na rynku polskim już 16 lat, pobierając, badając i przechowując komórki macierzyste z krwi pępowinowej
  • Współpracujemy z większością szpitali na terenie Polski, co umożliwia oferowanie naszych usług komfortowo dla przyszłych Rodziców ( zapytaj swojego konsultanta Progenis o dostępność usługi w Twoim szpitalu).
  • Prowadzimy prelekcje edukacyjne w większości polskich szkół rodzenia, propagując ideę pozyskania i bankowania krwi pępowinowej
  • Posiadamy sieć profesjonalnych przedstawicieli medycznych, którzy w dogodnym dla Rodziców miejscu i czasie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.
  • Aby sprawdzić czy w Waszym szpitalu jest dostępna usługa Progenis, prosimy o kontakt z konsultantem ze swojego regionu (patrz poniżej)

Poznaj swojego konsultanta Progenis

mazowieckie, podlaskie

Monika Brudzikowska 
tel. 500-405-804
monika.brudzikowska@progenis.pl

mazowieckie

Monika Zajkowska 
tel. 696-036-196
monika.zajkowska@progenis.pl

mazowieckie

Monika Brudzikowska
tel. 500-405-900
monika.brudzikowska@progenis.pl

małopolskie, świętokrzyskie

Małgorzata Piechota 
tel. 500-405-765
malgorzata.piechota@progenis.pl

małopolska

Małgorzata Piechota 
tel. 515-076-505
malgorzata.piechota@progenis.pl

śląskie, opolskie

Michalina Sitkiewicz
tel. 660-781-731, 608-653-610
michalina.sitkiewicz@progenis.pl

śląskie, opolskie

Dagmara Klim
tel. 574 027 966
dagmara.klim@progenis.pl

dolnośląskie

Katarzyna Karaś
tel. 517-514-921
katarzyna.karas@progenis.pl

lubelskie, podkarpackie

Natalia Puchlerz – Bednarczyk
tel. 500-405-728
natalia.puchlerz@progenis.pl

łódzkie, powiat płocki

Barbara Radziejewska
tel. 534-766-480
barbara.radziejewska@progenis.pl

wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Agnieszka Gryniewicz 
tel. 602-232-077
agnieszka.gryniewicz@progenis.pl

wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Anna Jesiołowska
tel. 602-551-097
anna.jesiolowska@progenis.pl

pomorskie

Aleksandra Chróściel 
tel. 608-653-621
aleksandra.chrosciel@progenis.pl

pomorskie,warmińsko-mazurskie

Aleksandra Chróściel
tel. 534-766-985
aleksandra.chrosciel@progenis.pl

kujawsko-pomorskie

Aleksandra Chróściel
tel. 500-405-734
aleksandra.chrosciel@progenis.pl