• Od 18 lat jesteśmy dla Was dostępni na terenie całego kraju!
  • Krew pępowinową możecie pozyskać w większości szpitali w Polsce. Tam również możecie uzyskać informacje, jak zabezpieczyć krew pępowinową.
  • Ideę pozyskania i bankowania krwi pępowinowej propagujemy w szkołach rodzenia oraz gabinetach lekarskich w większości polskich miast.
  • Nasi konsultanci regionalni są do Waszej dyspozycji. W dogodnym dla Was miejscu i czasie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Poznaj swojego konsultanta Progenis

mazowieckie, podlaskie

Małgorzata Piechota
tel. 500-405-804, 696-036-196
malgorzata.piechota@progenis.pl

małopolskie, świętokrzyskie

Anna Witkowska
tel. 515-076-505, 500-405-765
anna.witkowska@progenis.pl

śląskie

Barbara Wilkosz
tel. 574-027-966, 660-781-731
barbara.wilkosz@progenis.pl

dolnośląskie, opolskie

Katarzyna Karaś
tel. 517-514-921
katarzyna.karas@progenis.pl

lubelskie, podkarpackie

Karolina Radziejewska
tel. 500-405-728
karolina.radziejewska@progenis.pl

łódzkie, powiat płocki

Paulina Witkowska
tel. 534-766-480
paulina.witkowska@progenis.pl

wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Katarzyna Fąferek-Horak
tel. 602-551-097, 602-232-077
katarzyna.horak@progenis.pl

pomorskie, warmińsko-mazurskie

Martyna Nurek
tel. 608-653-621
martyna.nurek@progenis.pl

kujawsko-pomorskie

Martyna Nurek
tel. 500-405-734
martyna.nurek@progenis.pl