• Od 18 lat jesteśmy dla Was dostępni na terenie całego kraju!
  • Krew pępowinową możecie pozyskać w większości szpitali w Polsce. Tam również możecie uzyskać informacje, jak zabezpieczyć krew pępowinową.
  • Ideę pozyskania i bankowania krwi pępowinowej propagujemy w szkołach rodzenia oraz gabinetach lekarskich w większości polskich miast.
  • Nasi konsultanci regionalni są do Waszej dyspozycji. W dogodnym dla Was miejscu i czasie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Poznaj swojego konsultanta Progenis

mazowieckie, podlaskie

Monika Zajkowska 
tel. 696-036-196, 500-405-804
monika.zajkowska@progenis.pl

małopolskie, świętokrzyskie

Małgorzata Piechota 
tel. 515-076-505, 500-405-765
malgorzata.piechota@progenis.pl

śląskie

Dagmara Klim
tel. 660-781-731, 574-027-966
dagmara.klim@progenis.pl

dolnośląskie, opolskie

Katarzyna Karaś
tel. 517-514-921
katarzyna.karas@progenis.pl

lubelskie, podkarpackie

Natalia Puchlerz
tel. 500-405-728
natalia.puchlerz@progenis.pl

łódzkie, powiat płocki

Barbara Radziejewska
tel. 534-766-480
barbara.radziejewska@progenis.pl

wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Agnieszka Gryniewicz 
tel. 602-232-077
agnieszka.gryniewicz@progenis.pl

pomorskie, warmińsko-mazurskie

Anna Mensinger 
tel. 608-653-621
anna.mensinger@progenis.pl

kujawsko-pomorskie

Anna Mensinger
tel. 500-405-734
anna.mensinger@progenis.pl